Sztuka i malarstwo to moja pasja, to moja siła napędowa do życia.
Obecnie w pełni poświęciłam się malarstwu. Wzory florystyczne oraz ornamenty Bliskiego i Dalekiego Wschodu to główne motywy mojej twórczości.
Na mojej drodze artystycznej pojawiła się kolejna nowa pasja, która rozwinęła cykl mandali malowanych gwaszem, akwarelą, akrylem i olejami. Prace te nazywam „Mandalami Szczęścia”.
Są one interpretacją natury w formie arabesek i florystycznych motywów o intensywnych barwach. Wplatam w nie mój ulubiony wzór turecki  „Paisleje”. Feeria barw i wzorów składa się na oryginalną formę, która sprawia radość i poczucie szczęścia. Mandalę dedykuję często miłośniczkom Jogi, jak również osobom poszukującym Siebie, spokoju i harmonii ducha.

Moją najnowszą kolekcję „Kwiaty Życia” rozpoczęłam nowy okres twórczości przepełniony kobiecą energią i pełną optymizmu filozofią życia. Są to obrazy gdzie oprócz barwy duże znaczenie ma sama struktura i gęstość farby.
Motywy są tutaj niedopowiedziane z zatartą granicą, gdzie barwa i forma się przenikają.

Uwielbiam swoją pracę, która wymaga ode mnie przede wszystkim skupienia, uwagi i cierpliwość w tworzeniu tych bardzo wymagających kompozycji z olbrzymią ilością elementów. Lecz daje mi wielką satysfakcję i radość, którą obdarowuję innych z głębi mojego wnętrza.

Moje artystyczne kompetencje są potwierdzone ukończeniem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej na kierunku Plastyka w Częstochowie.